JUN HYUNG,TAEMIN, DONGHAE
Posted 2/23/11 // 6:04 AM




lama tak update~ seminggu tak update~ visitors sedikit kekurangan WAAAAAA ! ~ fistly ! aku nak ucapkan mekasih banyak banyak kat ADRIANNA AND PENGUNDI BLOG AKU sebab ...


AKU MENANG KONTEST TU !!!!!


terharu dibuatnya... nak nangis rase :) . yeahhh.. sediikit GILA tadi bile dapat tau kputusannya. sebab tu first time . mekasih BANYAK BANYAK LAGI ! . DAH habis pasal tu, malam nie aku nak cerita pasal LELAKI KEGILAAN PEREMPUAN !!! WAHHHHHHHH.. . salah seorang dalam kuumpulan nie telah menggoda hatiku. wahahahahaha . first aku tengok dalam MV G-NA . aduhh kau.. kacak sekali dong .


aku malas nak type tajuk lagu dya . panjang sangat =.=" .


yang sebelah kanan tu .. =) . wah wah wah .

Name: Yong Jun Hyung (용준형)
Former Nickname: Poppin' Dragon
Nickname: Bald Junhyung, Antler Head, Yongjun Hyung, Yong Goon
Birthdate: December 19, 1989 (age 21)
Blood Type: O
Height: 179cm
Weight: 64kg
Skills: Dancing
Hobbies: Writing Lyrics, Watching Movies
Education: Anyang Arts High School

tamat kisah jung hyung , kita masuk KEPADA KUMPULAN SHINEEE , taemin taemin taemin . cute gila babi ..


YEAHHH.. semoga KEKalkan kecomelan kau oppa taemin kita ... =)


Nickname: Handy Boy Taemin (Always prepared)
Position: Lead Dancer, Rap
DOB: July 18th, 1993
Hometown: Dongbong-gu, Seoul
Height: 175cm
Weight: 50kg
Bloodtype: B
Family: Parents, older brother
Education: In 3rd year of middle school
Hobby/Interest: Listening to Music, Popping (dance), Piano, Mandarin



dah ! dah.. masuk SUPER JUNIOR oppa kita . wah wah wah.. donghae !!! yeah,. kacak dan comel .


waduh waduh.. comel betol =)


saya dah jatuh hati maaaaaaaaaaaaaa.....

Real Name: Lee Donghae/Aiden Lee
Stage Name: Donghae
Chinese Name: Dong Hai
Date of Birth: October 15, 1986
Height: 175 cm
Weight: 60 kg
Blood Type: A
Hobbies: dancing, sport, singing, watching movies

saranghae jun hyung,taemin,dong hae AND khyun hyun opppa !

dannnn tamatlah LOVE STORY malam nie... nak tido... uwaaaahhhh.. tata super junior,beast,2pm,shineee,cn blue oppa

" I KPOP "







9 Comments:
Blogger Miss dorayAki said...

waaahh! tahniah ya! ;)

February 25, 2011 at 7:05 AM  


Blogger Stupidot :) said...

Tahniah!

Aww.. janganla letak gambar donghae. Rasa macam nak jerit jee. Dia tu comel, tomey, cumell, shumilll!!

Donghae sarangheyo!

February 25, 2011 at 7:12 AM  


Blogger beela said...

dorayaki : tanks !!! =D
stupidot: tanks ! and HAHA , sememamngnya awk kna jerit sbb DONGHAE MEMAMAMAMANG COMELLLLLL <3

February 25, 2011 at 7:15 AM  


Blogger saya shea said...

hee ! jong hyun ! tae min ! suke suke suke , btw , congrats :)

February 25, 2011 at 7:36 AM  


Blogger beela said...

yeahh.. tanks ! =)

February 25, 2011 at 7:40 AM  


Blogger AiDa AzRyN said...

tahniah! :)

February 25, 2011 at 8:32 AM  


Blogger beela said...

tanks aida :D

February 25, 2011 at 7:25 PM  


Blogger Fna SSB said...

donghae, donghae ! >___<
ngee~

February 25, 2011 at 9:14 PM  


Blogger beela said...

donghae cute.. :D

February 27, 2011 at 12:13 AM  


Post a Comment

... Back to the blog?

Since 2012